Jobs Kick-Boxing Team - Sekcja Kick-Boxingu KS Zamek Kurzętnik
   Nawigacja
Strona Główna
Galeria
Download
Forum
Linki
Szukaj
   Historia
KS Zamek Kurzętnik
Kick-Boxing w Polsce
Kick-Boxing na Świecie
   Sekcja
Filmy
Treningi
Osiągnięcia
Kontakt
Nasi Sponsorzy
   Partnerzy
PZKB

Kibo

Runda Zero

UFR
   Patroni Medialni
WamaSport

Tygodnik Internetowy

Gazeta Nowomiejska

Nowości Brodnickie
   Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 89
Najnowszy Użytkownik: JoshWam
Witamy
Zapraszamy na naszą nową stronkę klubową !!!
Została stworzona nowa storna całego klubu Zamek Expom Kurzętnik, gdzie możecie dalej i jeszcze dokładniej śledzić poczynania sekcji kickboxingu z Kurzętnika. Zapraszamy do lektury i dalszego kibicowania. Pozdrawiamy wszystkich sympatyków naszego sportu i sekcji :D

>>Kliknij tutaj aby przenieść się na naszą nową storonę klubową !<<

Startują wakacje z kickboxingiem 2016 !!!
Już czwarty rok z rzędu KS ZAMEK Expom Kurzętnik sekcja kickboxingu zorganizuje dla najmłodszych wakacyjną akcję WAKACJE Z KICKBOXINGIEM. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę od godziny 17. Na zajęcia można przyprowadzać dzieciaki od 5 lat, którym chcemy zapewnić dobrą zabawę połączoną z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi i elementami kickboxingu.

Treningi poprowadzą doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy, którzy zagwarantują bezpieczeństwo podczas treningów.

Zajęcia odbywać się będą na kurzętnickim stadionie w salce przeznaczonej do sportów walki. Na koniec każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i certyfikat.

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE ZAPRASZAMY.
Puchar Polski Kadetów Starszych i Młodszych w Kickboxingu 2016. Pułtusk
Sukcesem okazał się start najmłodszych zawodników Zamku Expom Kurzętnik w Pucharze Polski Kadetów Starszych i Młodszych który odbył się 18.06.2016 w Pułtusku. Z którego wracamy z 5 złotymi , 2 srebrnymi i 5 brązowymi krążkami. W turnieju udział wzięło ponad 250 zawodników z około 30 klubów. Była to bardzo długa i wyczerpująca sobota, ale obfitująca w świetne wyniki naszych zawodników które były odzwierciedleniem bardzo ciężkich treningów poprzedzających turniej. Do Pułtuska oprócz doświadczonych i utytułowanych kadetów zabraliśmy dzieciaki dla których był to debiut i sprawdzian swoich umiejętności nabytych przez kilka lat treningu. W swoim debiucie brązowe krążki wywalczyli Klaudia Kendziorska, bliźniacy Kamil i Dawid Mączkowscy, bez zdobyczy medalowej wraca Karol Kulwicki który także może być zadowolony ze swojego startu. Mieszko Siemiątkowski był to jego drugi start po debiucie w MP w Lesznie, gdzie zjadła go trema, jednak w tych zawodach pokazał już na co go stać stając dumnie na trzecim stopniu podium. Adam Szeliga startujący w dwóch formułach zaliczył bardzo udany start zdobywając 2 miejsce w pointfightingu, a w light contact już nie dając szans rywalom stanął na najwyższym stopniu podium ze złotym medalem. Klaudia Jakielska znowu najlepsza w swojej kategorii wagowej, swoimi technikami nożnymi stopowała zapędy rywalek na zwycięstwo i to Klaudia w geście zwycięstwa uniosła do góry swój puchar za pierwsze miejsce. Paweł Szreder do domu wraca z brązowym medalem, dla Pawła medal po wielu latach treningu ma ogromne znaczenie psychologiczne, które pozwoli wrócić mu na dobre tory i przywróci głód treningów. Oskar Rogowski także wywalczył brązowy krążek, w dobrym stylu choć mogło być zdecydowanie lepiej gdyby w kolejnej walce słuchał się narożnika. Kamil Wiśniewski i Wiktor Wilkanowski po wyeliminowaniu swoich rywali w walkach eliminacyjnych, musieli stoczyć w finale bratobójczy bój o pierwsze miejsce, minimalnie lepszym okazał się Wiktor. Jestem zadowolony z postawy obydwu stoczyli świetny techniczny pojedynek. Paweł Kendziorski złoty medal w finale musiał stoczyć ciężki pojedynek ze świetnym zawodnikiem miejscowego klubu Semiramidy Pułtusk można by powiedzieć walka wieczoru bo ostatnia i rozegrała się około godziny 22, a zarazem był to rewanż za walkę o wejście do finału majowych Mistrzostw Polski w Lesznie gdzie Paweł był górą, nie inaczej było teraz, choć do końca nasz zawodnik musiał być skoncentrowany na 100 % bo to nie był lekki bój, najważniejsze że zwycięski.

Chciałbym podziękować Rodzicom którzy pomogli z transportem jak również służyli pomocą w Pułtusku, podziękowania należą się również moim instruktorom Piotrowi Kołakowskiemu i Damianowi Chilińskiemu którzy pomagali mi i zawodnikom w narożnikach podczas walk, jak także w przygotowywaniu
zawodników do pojedynków.

Na koniec relacji dziękuję moim zawodnikom którzy podczas tego turnieju dali z siebie tyle serca i zaangażowania że trudno to opisać, jestem dumny że mogę was trenować !!!!!
Puchar Świata WAKO "Best Fighter" 2016. Rimini - Włochy
Znakomite wieści dotarły do nas z włoskiego Rimini gdzie zawodnik Zamku Expom Kurzętnik podopieczny Leszka Jobsa Wojciech Wiśniewski przebywający z kadrą narodową w kickboxingu na Pucharze Świata startując w kategorii wagowej do -84 kg do domu wraca jako zwycięzca, jest to drugi w tym roku tak duży triumf Wojtka, wcześniej okazał się najlepszym kickboxerem w kwietniowej edycji Pucharu Świata w Austrii.

Nasz zawodnik w drodze po złoto w pokonanym polu zostawił po kolei Szwajcara, Bułgara i w finale rozprawił się z kickboxerem z Ukrainy.

Był to kolejny udany sprawdzian przez jesiennymi mistrzostwami Europy, które odbędą się w Turcji będą one najważniejszym startem w tym sezonie dla Wojtka i całej Reprezentacji Polski w formule kick light.
Mistrzostwa Polski Kadetów starszych i młodszych w formule Kick Light 2016. Mysiadło
Serial z kickboxingiem trwa nadal tym razem kickboxerzy Olimpii Nowe Miasto Lub i Zamku Expom Kurzętnik 27-29.05.2016 zameldowali się w miejscowości Mysiadło koło Piaseczna by rywalizować w kategorii wiekowej kadet starszy i młodszy w formule KICK light o miano najlepszych kickboxerów w Polsce.

Pierwszym który zameldował się na macie był Adam Szeliga kadet młodszy kat wag -42 kg Zamek Kurzętnik niestety nie sprostał rywalowi który był od niego wyższy i mocniejszy fizycznie, więc Adam wraca do domu bez medalu ale z cennym doświadczeniem, na zwycięstwa w tej formule przyjdzie jeszcze czas, tym bardziej że jest to bardzo ambitny młody sportowiec.

Drugi z Zamkowców Wiktor Wilkanowski kadet starszy kat wag – 57 kg w sobotę zanotował dwa zwycięstwa, przy okazji nabawił się kontuzji stopy która na pierwszy rzut oka nie wyglądała na tak poważną, jak się później okazało. W niedzielę nasz kickboxer w półfinale pokonał kolejnego bardzo trudnego rywala z którym trzy tygodnie temu zanotował porażkę w Lesznie, więc rewanż jak najbardziej udany, tym bardziej że kontuzja z każdą walką się pogłębiała. Walka finałowa o złoty medal, kontuzja okazała się na tyle poważna że Wiktor nie był w stanie kontynuować pojedynku choć to zawodnik Zamku do momentu przerwania walki przeważał, trudno zdrowie jest najważniejsze a srebrny krążek też bardzo cieszy.

Ważne że trener kadry dostrzegł potencjał naszego zawodnika i powołał Wiktora na zgrupowanie reprezentacji.

Albert Mederski MUKS Olimpia NML kadet starszy kat wag – 47 kg podopieczny Sebastiana Prokopa, na którym ciążyła dodatkowa presja wyniku z ubiegłego roku kiedy to wywalczył w swoim debiucie w bardzo dobrym stylu tytuł vice-mistrza Polski, który do czegoś zobowiązuje. W trakcie tych Mistrzostw Polski Albert był w takim gazie że żaden z przeciwników nie był w stanie przeciwstawić się świetnie dysponowanemu zawodnikowi z Olimpii który sięga po upragniony Tytuł Mistrza Polski kadetów Starszych, co jest równoznaczne z powołaniem do kadry Polski i możliwością reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata Kadetów i Juniorów WAKO w Irlandii.

Jak widać zawodnicy Zamku i Olimpii nie zwalniają tempa i z każdych zawodów wracają z kolejnymi trofeami co bardzo cieszy i pokazuje nam że systematyczne, ciężkie treningi i wytyczone ścieżki treningowe przynoszą zamierzone korzyści w postaci miejsc medalowych naszych kickboxerów.

Podziękowania MUKS Olimpii dla Gminy Miejskiej NML za dofinansowanie wyjazdu na zawody.
Mistrzostwa Polski Seniorów i Weteranów w Light Contact oraz Pointfighting 2016. Kurzętnik
21-22.05.2016 Kurzętnik jest gospodarzem Mistrzostw Polski w Kickboxingu Seniorów, Kobiet i Weteranów w formułach pointfighting i light contact w szranki stanęło 140 zawodników z 35 klubów z różnych zakątków całej Polski.

Pierwszy dzień rywalizacji wyłonił najlepszych specjalistów w pointfightingu z dobrym skutkiem rywalizował zawodnik z miejscowego klubu Piotr Kołakowski który wywalczył srebrny krążek w kategorii wagowej -84 kg.

Wybrano również najlepszych zawodników tej formuły którymi zostali Bartosz Baczyński z X Fight Piaseczno i Kamila Przysiężniak z UKS Dragon Gorzów Wielkopolski.

Podczas oficjalnego Otwarcia Mistrzostw Polski Vice Prezes PZKB Gerard Zdziarski dokonał uroczystego odznaczenia brązowymi medalami za Zasługi i Promocję na rzecz Polskiego Kickboxingu Wójta Gminy Kurzętnik Wojciecha Dereszewskiego , działacza sportowego Andrzeja Kowalczyka oraz naszych wybitnych kickboxerów Wojciecha Wiśniewskiego i Michała Szulwica, Leszek Jobs został odznaczony Złotym Medalem.

Niedziela drugi dzień zmagań na matach , do walki ruszyli pozostali zawodnicy Zamku Expom Kurzętnik i MUKS Olimpia NML , kolejny już raz bardzo dobrej strony pokazał się Patryk Jankowski kat. wag. -74 kg z Olimpii, trzeba zaznaczyć że był to debiut Patryka w gronie seniorów co było widoczne w pierwszej walce gdzie rzutem na taśmę w ostatnich sekundach przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść ,kolejne dwa pojedynki zwycięża dość wyraźnie dopiero w półfinale ulega przeciwnikowi z Leszna. Brąz w debiucie na MP jest to wielkie wydarzenie dla Patryka któremu należą się słowa uznania.

Sebastian Prokop Olimpia i Damian Chiliński Zamek muszą toczyć koleżeński bój o wejście do finału kategorii wag. -79 kg ,zwycięża bardziej utytułowany i doświadczony Prokop choć nie był to spacerek - Damian postawił trudne warunki a wynik do samego końca był niepewny i ważył się do samego końca, obaj dali z siebie wszystko co podobało się zgromadzonej publiczności.

W walce o złoty medal Sebastian Prokop nie sprostał przeciwnikowi z Piaseczna chociaż przez całą walkę napierał i wywierał presję na rywalu to w tym dniu Łukasz Wichowski nie dał wydrzeć sobie zwycięstwa. Trzeba pochwalić Sebastiana za serducho do walki i upór w dążeniu do zwycięstwa do ostatniego gongu kończącego walkę.

Karolina Lewalska + 70 kg - pierwsze miejsce Sławomir Lange weteran -63 kg - pierwsze miejsce. Piotr Kołakowski -84 kg i Wojciech Wiśniewski -84 kg, obaj podopieczni Leszka Jobsa startowali w tej samej kategorii wagowej po wygraniu walk eliminacyjnych musieli stoczyć bratobójczą walkę o miano najlepszego zawodnika w Polsce wygrał Wojtek, ale przyznam że Piotr robił wszystko co w jego mocy aby zwyciężyć ten pojedynek i kilka razy dał Wojtkowi odczuć że musi być czujnym i skoncentrowanym przez całe 3 rundy.

Jak dla mnie największą niespodzianką całych mistrzostw była Monika Marchlewska -65 kg którą do startu zmotywowałem na kilka dni przed zamknięciem zgłoszeń widząc że jest w wysokiej formie i spokojnie może powalczyć o dobre miejsce. Decyzja Moniki była na tak, więc po kilku latach przerwy w startach kolejne wyzwanie przed moją zawodniczką. Po zdecydowanym zwycięstwie w walce o finał Monika stanęła w szranki z ubiegłoroczną mistrzynią Polski walka choć tego jej nie powiedziałem żeby za bardzo jej nie stresować. Cała walka toczyła się pod dyktando Moniki choć przeciwniczka odgryzała się pojedynczymi akcjami nie mogąc znaleźć sposobu na dobrze dysponowaną tego dnia kickboxerkę z Zamku Kurzętnik. Stało się Monika stanęła na najwyższym stopniu podium z pucharem i złotym medalem jako Mistrzyni Polski. Ponadto nasza zawodniczka została doceniona za co otrzymała puchar za najlepszą zawodniczkę turnieju, najlepszym seniorem został Adrian Durma z EKK Elbląg.

Najlepszy klubem mistrzostw został X Fight Piaseczno, a na drugim miejscu uplasował się Zamek Expom Kurzętnik.
Wszystkich zapraszamy do Kurzętnika !!! Będzie gorąco !!!
Mistrzostwa Polski Juniorów, Kadetów Starszych oraz Młodszych Semi i Light Contact 2016. Leszno
Ogromnym sukcesem zakończył się wyjazd młodych kickboxerów Olimpii Nowe Miasto i Zamku Expom Kurzętnik do Leszna gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów, Kadetów Starszych oraz Młodszych. Frekwencja była imponująca 496 zawodników i zawodniczek z 61 klubów z całej Polski rywalizowało o tytuły Mistrzów Polski, jak również o powołania do reprezentacji kraju na tegoroczne Mistrzostwa Świata.

MUKS Olimpię reprezentowało dwóch zawodników kadetów starszych Miłosz Tessmer dla którego był to debiut w rywalizacji kickboxerskiej i to takiej rangi , zdecydowanie i to w dobrym stylu wygrał swoją pierwszą walkę, w drugiej minimalnie uległ bardziej doświadczonemu rywalowi, Albert Mederski kolejny podopieczny Sebastiana Prokopa do domu wraca ze srebrnym krążkiem, po bardzo dobrych pojedynkach eliminacyjnych zdecydowanie wygranych, dopiero w finale nie sprostał zawodnikowi z Poznania, walka była wyrównana i dopiero końcowe sekundy zadecydowały że to rywal sięgnął po mistrzowski tytuł, pozostaje mały nie dosyt bo zwycięstwo było w zasięgu tym bardziej boli porażka Alberta.

Zamkowcy w Lesznie zameldowali się w 11 osobowym składzie była to mieszanka doświadczenia z absolutnym debiutem kilku zawodników. Swoją klasę potwierdziła wśród juniorek Karolina Lewalska dla której był to ostatni start w gronie juniorek okraszony kolejnym już tytułem Mistrzyni Polski w formule light contact, Szymon Podlaszewski kolejny junior po pierwszej zwycięskiej konfrontacji , zawody zakończył na drugiej walce. Mieszko Siemiątkowski kadet młodszy najmłodszy naszego zawodnik teamu 10 latek w pierwszej swojej walce zanotował porażkę ale pozostawił po sobie świetne wrażenie walczył z przeciwnikiem dużo wyższym momentami walcząc jak równy z równym za co należą mu się słowa uznania. Paweł Szreder i Oskar Rogowski kadeci starsi rywalizację zakończyli na pierwszych pojedynkach , ale dali dobre pojedynki zostawiając dużo zdrowia i serca na macie szczególnie Paweł który długo dochodził do siebie po stoczonej wojnie, bo tak można nazwać jego pojedynek z rywalem z Zielonej Góry.

Kolejni kadeci młodsi Klaudia Jakielska do domu wraca z brązowym medalem w walce o finał nie sprostała swojej rywalce która była zdecydowanie mocniejsza fizycznie i nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł naszej Klaudii która nie mogła znaleźć sposobu na dobrze dysponowaną tego dnia rywalkę.

Adam Szeliga debiut wystartował w dwóch formułach pointfighting przegrana w pierwszej walce, oraz w light contact gdzie wypadł zdecydowanie lepiej pokonując w dobrym stylu dwóch przeciwników, a w walce o wejście do finału dopiero kontuzja nosa zastopowała marsz Adama do finału w swojej kategorii wagowej, medal w debiucie podczas takiej imprezy to ogromny sukces Adama.

Wiktor Wilkanowski kadet starszy brązowy krążek choć nie ukrywam że był moim faworytem do złota , no cóż po dwóch zwycięskich bojach, w półfinale przychodzi nie spodziewana porażka na którą złożyło się tylko i wyłącznie nie trzymanie założeń taktycznych ustalonych przed walką po prostu Wiktora poniosła ułańska fantazja, dał się wciągnąć w grę rywala i dlatego uległ stosunkiem głosów 2 do 1.

Kamil Wiśniewski kadet starszy wywalczył w dobrym stylu srebro w pointfightingu i brąz w light contact walki Kamila cieszą coraz bardziej walczy ładnie dla oka stosując wysokie, efektowne i wysoko punktowane techniki nożne jak jego wujek Wojtek Wiśniewski wielokrotny Mistrz Polski i medalista największych imprez światowych.

Kolejni kadeci starsi Krystian Rzepka i Paweł Kendziorski którzy według wszystkich są największymi wygranymi tych mistrzostw i nie tylko dlatego że zostali Mistrzami Polski w swoich kategoriach wagowych ale dlatego że mogą być przykładem dla swoich kolegów, że można brać z nich przykład, że ciężki i mozolny trening przynosi zamierzone efekty i na koniec że zawsze warto walczyć o swoje marzenia na przekór wszystkiemu i wszystkim Mistrz Polski brzmi dumnie.

Podczas trwania całego turnieju panowała wspaniała atmosfera, wspólne kibicowanie naszych ekip dodawało wiary i skrzydeł naszym walczącym zawodnikom .


Bilans medalowy zawodników Olimpii i Zamku:

3 x złote medale

2 x srebrne medale

4 x brązowe medale

Zapraszam również wszystkich miłośników sportów walki na Mistrzostwa Polski Seniorów , Kobiet i Weteranów w formule light contact i pointfighting do Kurzętnika które odbędą się 21-22 .05.2016 w Hali Sportowej przy Zespole Szkół im Władysława Jagiełły.

Jak zawsze na koniec relacji pozdrowienia dla naszych fanów i miłośników sportów walki oraz osób które wspierają nas w wyjazdach na turnieje.
Pucharu Europy w Kickboxingu 2016. Ostrowiec Świętokrzyski
29.04-01-05.2016 kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik wystartowali w odległym Ostrowcu Świętokrzyskim , gdzie odbył się Polish Open w największej Federacji kickboxingu na Świecie WAKO. Do Ostrowca mieliśmy jechać w sile 4 zawodników ale kontuzje wykluczyły dwójkę moich podopiecznych przed samym wyjazdem ,więc pojechaliśmy wojować w okrojonym składzie i śmiało można powiedzieć że się opłacało. Moi zawodnicy spisali się na medal stając na najwyższych stopniach podium.
Największą niespodziankę zrobił Damian Chiliński kategoria wagowa -81 kg formuła full contact stoczył świetne pojedynki zaskakując swoją postawą w ringu nie tylko mnie , przeciwników ale chyba najbardziej samego siebie, gdyż w tej formule nikt nie dawał mu większych szans ale jak widać nie ma rzeczy nie możliwych dobrze przepracowany okres przygotowawczy przynosi w końcu zamierzone efekty.
Kolejnym zdobywcą Pucharu Europy został Wojciech Wiśniewski kick light kategoria wagowa -84 kg w przypadku Wojtka można by mówić o niespodziance a wręcz o sensacji gdyby nie wygrał swojej kategorii wagowej, był to kolejny sprawdzian przed najważniejszą imprezą dla mojego kickboxera w tym roku a mianowicie jesienne Mistrzostwa Europy które odbędą się w Turcji i właśnie w tym czasie musi przyjść najwyższa forma, która pozwoli Wojtkowi walczyć o złoty medal podczas turnieju.

Jak zwykle z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim którzy wspierają nas w wyjazdach na zawody i trzymają za nasz team kciuki.
Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Full Contact 2016. Piotrków Trybunalski / Puchar Świata 2016 Innsbruck - Austria

Bardzo pracowicie ostatni weekend spędzili kickboxerzy Zamku Expom Kurzętnik i Olimpii Nowe Miasto Lubawskie część zawodników brała udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w formule full contact które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim , ponadto Wojciech Wiśniewski podopieczny Leszka Jobsa wraz z reprezentacją Polski startował w Pucharze Świata który odbywał się w Innsbrucku w Austrii gdzie zanotował kolejny ogromny sukces zwyciężając w formule KICK light, Wojtek dołożył jeszcze brązowy krążek w formule light contact.


Puchar Świata w Innsbrucku jest jedną z najbardziej prestiżowych i cenionych imprez kickboxerskich na świecie, tym bardziej nasz fighter kolejnym doskonałym startem ugruntował swoją wysoką pozycję na świecie w kategorii wagowej do 84 kg.

Pozostali zawodnicy Olimpii i Zamku rywalizowali na polskim podwórku a dokładniej w Piotrkowie Trybunalskim gdzie o tytuły Mistrzów Polski w ringu rywalizowali seniorzy i juniorzy i tu także byliśmy widoczni przywożąc do domu trzy srebrne krążki. Na szczególne słowa uznania zasługuje junior Patryk Jankowski kat. wag. 75 kg, podopieczny Sebastiana Prokopa z Olimpii NML, dla którego był to debiut w tej formule walki, ale walczył jak zawodowiec zwyciężając wyższych i bardziej doświadczonych przeciwników swoim uporem, świetną kondycją i wielkim serduchem, dopiero w finale musiał uznać wyższość rywala z który przegrał jednym mały punkcikiem 2 do 1 zyskując uznanie w oczach samego zwycięzcy, któremu podczas walki sprawił wiele kłopotów, a wynik ważył się do ostatniej sekundy walki. Drugi srebrny krążek zdobył kolejny junior Czarek Pleta kat. wag. 91 kg, który w walce o złoto musiał uznać wyższość rywala, Czarek także tanio skóry nie sprzedał stawiając opór swojemu oponentowi. Na słowa uznania zasługuje także trener Sebastian który doskonale przygotował swoich zawodników do mistrzowskiej imprezy, choć Sebastian kat wag. 75 kg z Piotrkowa wraca bez medalu to myślę jest bardzo podbudowany startem swoich zawodników.

Z kolei dla Zamku srebro zdobywa Karolina Lewalska kat wag + 70 kg która finał przegrywa bardziej z kontuzją nosa ( mocny krwotok ) niż z rywalką do momentu przerwania walki przez lekarza i sędziego ringowego w drugiej rundzie była to bardzo wyrównana walka , obfitująca w wymianę mocnych ciosów i kopnięć z obu stron co bardzo podobało się kibicom. Ja osobiście długo tak zdeterminowanej i prącej do przodu Karoliny dawno nie widziałem. Bez zdobyczy medalowej z mistrzostw wraca senior Piotr Kołakowski kat. wag. 81 kg, na jego porażkę złożyło się kilka czynników, ale to nie miejsce i czas aby roztrząsać ten temat. Te zawody to już historia dla jednych szczęśliwa dla pozostałych trochę mniej, pewnikiem jest tylko to że trzeba wracać na salę i dalej mocno trenować bo wyzwań na pierwszą część sezonu jest mnóstwo i trzeba im sprostać.

Jak zwykle z tego miejsca pozdrawiamy naszych fanów , miłośników sportów walki i osoby które wspierają nas w wyjazdach na zawody.
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego 2016. Gdańsk
Kolejny udany występ zaliczyli 12.03.2016 w Gdańsku kickboxerzy MUKS Olimpia NML i Zamku Expom Kurzętnik podczas Mistrzostw Województwa Pomorskiego. Rywalizowali seniorzy i juniorzy w dwóch formułach light contact i KICK light. Olimpię w Gdańsku reprezentowało trzech zawodników natomiast Zamek pięciu, były to udane zawody dla obu ekip gdzie każdy z zawodników stoczył po dwie ciężkie walki z wymagającymi rywalami w większości wychodząc zwycięsko z tych pojedynków co bardzo cieszy nas trenerów i dobrze rokuje na dalszą część sezonu, chłopacy na macie zostawili dużo zdrowia i pokazali charakter i serce do walki trzeba tu pochwalić szczególnie młodych i tych mniej doświadczonych zawodników, bo to że Wojtek Wiśniewski i Sebastian Prokop są już uznaną marką w polskim kickboxingu to nie muszą nikomu udowadniać ale pozostali muszą ciężko pracować na treningach i z dobrej strony pokazywać się na zawodach w ich przypadku był to tylko przystanek do kolejnych ważnych turniejów rangi mistrzostw Polski, gdzie dobre występy dadzą przepustkę do reprezentacji i turniejów międzynarodowych. Podsumowując start naszych zawodników można powiedzieć że wszyscy spisali się na medal.

Jak zwykle na koniec relacji pozdrawiamy wszystkich miłośników sportów walki, trenerzy i zawodnicy Zamku i Olimpii.
Strona 1 z 14 1 2 3 4 > >>
   Nasi Sponsorzy
EXPOM KURZĘTNIK
Sponsorzy
   Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
   Rywalizacja
Semi-contact
Light-contact
Full-contact
Low-kick
   Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

MerlineloMe
30/03/2018 20:06
[url=http://www.superstat
ionmedia.com/admin/login.
php?saaa=493-Viagra-FĂźr-
Männer-Kaufen-Lovegra-Er
fahrung-Viagra-GĂźnstig-K
aufen-Per-Nachnahme.html]
Viagra Fßr Männer Kaufen


Corpov14
12/12/2017 14:13
[url=http://bbs.txzqzb.co
m/uchome/link.php?url=htt
p://corpo-sano-it.info/rh
ino-correct-come-funziona
-parere-recensioni-prezzo
-dove-comprare-effetti-co
llaterali-dosaggio-farmac<


MerlineloMe
17/08/2017 17:16
[url=http://www.pieces-ce
nter.fr/adidas-superstar-
dorĂŠ-devant-263.php]Adid
as Superstar DorĂŠ Devant[/url] Confer with your mothers and fathers, aunts, uncles, relatives and grandparents


MerlineloMe
11/08/2017 17:43
[url=http://www.herrin-as
teria.ch/converse-chucks-
dunkelrot-gĂźnstig-254.ht
ml]Converse Chucks Dunkelrot GĂźnstig[/url] Be aware of malignancy treatment method ripoffs. Soon after becomin


MerlineloMe
04/08/2017 00:27
nazgpkg http://www.musical-im-gar
tencenter.ch/ray-ban-fiel
mann-zĂźrich-201.html http://www.english-food.f
r/air-max-ultra-moire-fem
me-189.php http://www.beatassailant.
fr/nike


RichardHit
02/08/2017 17:05
vpshyge http://www.piccolaumbria.
it/scarpe-calcio-calzino-
mercurial-942.php http://www.sauconybasket.
fr/144-chaussure-running-
saucony-avis.html http://www.romars.it/air-
max-


RichardHit
24/07/2017 08:56
gbrgahc http://www.ilcastellodifu
lignano.it/valentino-rock
stud-imitazione-877.php http://www.unionfotocente
r.it/225-outlet-scarpe-do
lce-e-gabbana-napoli.html
http://www.pixe


CharlieicodO
13/07/2017 14:25
nmmsjmf http://www.harlingen-have
nstad.nl/clarks-desert-bo
ot-heren-zalando-791.html
http://www.pzpc.nl/loubou
tin-mens-sneakers-306.htm
l http://www.wervjournaal.n
l/181-cl


CharlieicodO
17/06/2017 02:59
rwqpmof http://www.vianed.nl/741-
louboutin-sneakers-dames-
goud.html http://www.pcbodelft.nl/4
27-nike-free-run-2-black-
white.html http://www.demetz.co.uk/a
didas-yeezy-850-694


CharlieicodO
11/06/2017 21:23
zicoclz http://www.strattondesign
services.co.uk/adidas-sup
erstar-kylie-jenner-513.p
hp http://www.top40ringtones
.nl/adidas-originals-snea
kers-zwart-377.htm http://www.eltotax


Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu